czwartek, 22 października 2015

Test Chłonności podpasek AlwaysDługo mnie nie było. Powodem mojej nieobecności był zepsuty laptop. Na szczęście przed samym końcem kampanii udało mi się uzyskać dostęp do bloga. Moim zadaniem na dziś jest test chłonności always. Dzięki #everydayme miałam okazję przeprowadzić test chłonności podpasek Always.Do testu użyłam:

• 1 podpaska Always Classic
• 1 podpaska Always Ultra Sensitive Super Plus
• 2 saszetki Always (z płynem)
• 2 bibułki Opis producenta:


  Podpaski Always Ultra zostały stworzone specjalnie dla kobiet, aby zapewnić im odpowiednią ochronę. Podpaski Always Ultra posiadają dwie różne powłoczki: Always Ultra z komfortową powłoczką szybko wchłaniającą wilgoć oraz Always Ultra Sensitive a powłoczką miękką jak bawełna, dla większego komfortu


 
Moja opinia:
 
Test chłonności rozpoczęłam od rozpakowania podpasek. I układając kolejno je obok siebie. 
 
 
(Na górze znajduje się podpaska Always Classic, na dole Always Ultra Sensitive Super Plus.)
 
 Następnie przystąpiłam do testu chłonności. 
Wlałam na każdą z podpasek tajemniczy niebieski płyn always i odczekałam 3 minuty. 


Kolejno przecięłam na pół podpaski. I wycisnęłam płyn na bibułkę.
Efekt idealnie widać na zdjęciu poniżej.


Z podpaski Always CLASSIC wyciekł płyn i bibułka jest mokra. Natomiast z podpaski Always ULTRA SENSITIVE SUPER PLUS wysypały się jedynie żelowe kuleczki i bibułka jest sucha.
 
Test ten mnie bardzo zaskoczył na plus. Na początku obserwując struktury podpasek doszłam do wniosku, że bardziej chłonna będzie Alwayś Ultra. A tu taki szok na plus ;)

Moja ocena: 10/10 

  Czy polecam? 
Tak gorąco polecam tę markę

3 komentarze:

  1. Najgorsze podpaski jakie kiedykolwiek nosiłam. Są bardzo niewygodne, grube, a chodzić w nich w upały to mordęga. Skończyło się to u mnie odparzeniami. Najlepsze są nasze polskie Bella, ciensze, tak samo chlonne i tak wygodne ze ich nie czuć. :))

    OdpowiedzUsuń
  2. równiez mogę potwierdzić , ze Always idealnie chłoną wilgoć :) Jestem bardzo z nich zadowolona, chronią przed przeciekaniem i niwelują nieprzyjemny zapach. :) Always są najlepszymi podpaskami, warto wydać więcej za lepszą jakość :)

    OdpowiedzUsuń